Bursa Demir Doğrama ve celik catı

Bursa Asma Kat Ara Kat

Home  >>  Bursa Asma Kat  >>  Bursa Asma Kat Ara Kat

Bursa Asma Kat Ara Kat

Bursa Asma Kat Ara Kat Bursa Arakat

 

Bursa Demir Doğrama Ve Çelik (Demir) Çatı İmalatı Montajı Yanısıra Mekanlarınızda Asma Kat Projeleri imalatı ve Montaj İşlerinizi itina ile yapmaktayız.

Bursa da Hizmet Vermekteyiz.

Bursa da İş Yerlerine Asma Kat Yaptırmayı düşünen müşterilerimize gerek teknik anlamda gerekse uygulama ve malzeme alanında destek sağlamaktayız.

Bursa Asma Kat Olarak İlk Öncelik yer edüt çalışması yapmamızdır ve bu çalışmamız ücretsiz olarak sunulan bir hizmetimizdir.

Edüt Çalışmamızda Mekanınızın konumu yapmak istediğiniz proje ve ya düşünceniz< değerlendirilir ve size uygun fikirler prejeler sunarız.

Asma Kat talep etmeniz durumunda ücretlendirme teklifimizi sunarız kabul ederseniz en kısa sürede uzman ekip arkadaşlarımız mekanınızda istemiş olduğunuz yeniliği gerçekleştirmiş olur.

Öncelikle asma kat uygulaması yapılacak olan alanla ilgili planlama çalışmaları yapılır. Yapılan planlama dahilinde en iyi avantajı sağlamak amacı ile müşterilerimizin istekleri ve bizim tecrübelerimiz göz önünde bulundurularak, en iyi planlama çalışması elde edilmiş olur. Oluşturulan plan dahilinde ölçümleme çalışmaları yapılır. Genellikle uygulanan asma katlarda kullanılacak taşıyıcı direklerin sayısı minimum seviyeye düşürülerek asma kat yapılan alanın alt kısmında en geniş alan verimi elde edilmiş olunur.

asma-kat1-çizimleri-asma-kat-bursada asma-kat-bursada-montajcı asmakat-bursa-ustası-projeleri bursa-asma-kat-örnekleri iş-yeri-asma-kat-bursa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir